Očkování nyní neposkytujeme.

Aktualizace 19.7.2022: Z kapacitních důvodů ordinace očkování proti Covid 19 omezeno pouze pro naše stávající pacienty v rámci pravidelných kontrol.

Pro objednání na očkování použijte centrální rezervační systém na https://registrace.mzcr.cz/ (naše ordinace je jedním z oficiálních očkovacích míst).

V ordinaci očkujeme zdarma v rámci iniciativy “Lékaři pomáhají Česku”. Termíny přidáváme průběžně dle našich možností (rozhodně se nejedná o hlavní náplň činnosti naší ordinace). Objednávejte se prosím výhradně elektronicky zde, NIKOLIV telefonem či mailem.

Pokud zde žádné termíny k dispozici nejsou, znamená to, že nemáme kapacitu očkovat “veřejnost” a vakcinaci nabízíme jen našim pacientům v rámci předem objednaných kontrol. Zkuste se podívat znovu později, zda se nové termíny objeví.

Mějte připravený občanský průkaz a kartičku pojišťovny. Očkujeme vakcínou Comirnaty (Pfizer) – 1., 2. nebo 3. (posilovací) dávka nebo Nuvaxovid (Novavax) – 1. nebo 2. dávka, očkování zadáváme standardně do registru (ISIN), “Tečka” Vám bude fungovat a certifikát Vám vytiskneme. S sebou můžete přinést vyplněný dotazník, ale není to nutné.

Načítám...